از لوله بازکنی تا نصب شیرآلات را به استادکار بسپارید

از لوله بازکنی تا نصب شیرآلات را به استادکار بسپارید

در روزهایی که خیلی از ما سعی می کنیم کمتر از خانه خارج شویم تا دچار بیماری کرونا نشویم، ممکن است مشکلاتی برای ساختمانُ منزل و یا وسایل خانه پیش بیاید که برای درست کردن آنها مجبور باشیم از برای آنها تعمیرکار و سرویسکار پیدا کنیم. یکی از مشکلات رایج که در این روزها ممکن است گریبان هر کسی را بگیرد، مشکلات مربوط به لوله کشی ساختمان باشد.
به عنوان مثال ممکن است لوله ها بگیرند و نیاز به لوله بازکنی پیدا کنیم و یا امکان دارد که شیر آب چکه کند و نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشد. در این مواقع لازم نیست از خانه خارج شوید زیرا خدمات مورد نظرتان را می توانید به راحتی از طریق سایت یا اپلیکیشن استادکار سفارش دهید تا در اسرع وقت به بهترین متخصص و تعمیرکار دسترسی داشته باشید.

لوله بازکنی استادکار همیشه آماده خدمت رسانی

متخصصان لوله بازکنی استادکار در تمام طول روز در خدمت شما هستند و هر زمان که درخواست خدما خود را در سایت استادکار ثبت کنید، در اولین فرصت برای خدمت رسانی به خدمت شما خواهند آمد. خدمات لوله بازکنی استادکار عبارتند از:

  • لوله بازکنی انواع لوله‌های ساختمان
  • تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب
  • رفع گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی
  • باز کردن گرفتگی کف‌شور و سینک آشپزخانه
  • فنرزنی لوله با دستگاه

لوله کشی ساختمان و نصب شیرآلات بهداشتی

هر نوع شیرآلاتی که برای ساختمان تهیه کرده باشید بالاخره ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر و سرویس پیدا کند. کارتریج شیرهای اهرمی به مرور زمان خراب می شود و چکه می کند. مغذی شیرهای پیچی نیز ممکن است هرز شود و به خوبی بسته نشود. در این مواقع نیز می توانید به لوله کش های استادکار اعتماد کنید و کار مورد نظرتان را به آنها بسپارید. خدمات استادکار در زمینه تعمیر و نصب شیرالات ساختمانی عبارتند از:

  • نصب انواع شیرآلات ساختمانی و بهداشتی
  • نصب شیرآلات اهرمی‌، مخلوط، پیچی
  • نصب شیر ظرفشویی، روشویی و شیرآلات دیواری
  • نصب دوش حمام‌ و شیرهای سرویس بهداشتی
  • تعویض مغزی شیر مخلوط و اهرمی و تعمیر نشتی شیرآلات، عَلم شیر و سیفون‌ها

چطور به خدمات استادکار در دوره کرونا اعتماد کنیم؟

استادکار مرجع آنلاین خدمات است بنابراین خدمات گوناگون منزل، ساختمان، خودرو، تعمیرات، نگهداری تأسیسات و… از جمله کارهایی است که می‌توان از طریق استادکار سفارش داد. توجه داشته باشید که قیمت‌های این خدمات به‌صورت شفاف به شما اعلام می‌شود. به‌این‌ترتیب شما به‌راحتی می‌توانید کارهای ساختمان را با برنامه‌ریزی مناسب و قیمت شفاف انجام دهید.
شرایط و استانداردهای استادکار برای ارائه خدمات با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا بسیار سختگیرانه است. استادکار با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ هزار متخصص، از ابتدای شیوع کرونا تلاش کرد با رعایت تمامی اصول بهداشتی، ارایه خدمات به شهروندان را بدون وقفه انجام دهد تا نیاز مردم برای بیرون آمدن از خانه به حداقل برسد. هم برای حفظ سلامتی شهروندانی که از خدمات استادکار استفاده می‌کنند و هم تامین سلامت نیروهای متخصص همکار ، تلاش کرده با ارایه آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به آنها و همینطور تامین ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده موردنیاز، خدمات خود را به شیوه‌ای مطمئن و ایمن به شهروندان ارائه کند.
شهروندان تهرانی و کرجی می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به آموزش‌های ارائه شده به متخصصان استادکار و همچنین رعایت اصول بهداشتی، برای هرگونه سرویس‌ فنی و خدماتی مورد نیاز خود اعم از تعمیرات لوازم منزل، سرویس تاسیساتی، خدمات ضدعفونی شرکت‌ها و منازل و دیگر خدمات فنی اورژانسی، از این اپلیکیشن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از لحظه سفارش، دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *