مقایسه هزینه های کاشت ریش در تهران

مقایسه هزینه های کاشت ریش در تهران

مقدمه

اکثر مردان عاشق ریش بروی صورت خود هستن. داشتن ریش هم از جهت زیبایی و هم از جهت اعتماد به نفس برای مردان خیلی مهم است. مو های صورت نیز مثل مو های سر، ویژگی خوب و موهبتی خدادادی، هستند، که برخی از مردان از آن بهره مند نیستند. ولی نکته بسیار خوب این است که با کاشت ریش و سبیل همه مردان قادر هستند که از ریش پرپشت برخوردار شوند.

هزینه کاشت ریش

هزینه کاشت ریش، به اندازه مشکل و محل منطقه کاشت بستگی دارد و متفاوت است. یعنی این که به طور مثال زخم های کوچک یا مناطق بزرگ تر یا بازیابی تمام ریش یا کاشت به قسمت های جانبی صورت، قیمت های مختلفی دارند. هم چنین هزینه کاشت ریش، متناسب با مدت زمان جراحی و انتخاب کردن تنها یک جلسه درمانی FUE بدون تراشیدن مشخص می شود و افزایش می یابد.

هزینه پیوند هر گرافت ریش

عمل کاشت ریش ارزان نیست. هزینه ها بستگی به عوامل گوناگونی هم چون میزان فولیکول مورد نیاز برای کاشت ، معتبر بودن کلینیک و موقعیت جغرافیایی آن، کیفیت جراحی دارد که بسته به این عوامل، قیمت ها متفاوت است. لازم است که در زمان تحقیق کردن در مورد قیمت ها از نحوه شارژ خود به طور کامل آگاهی پیدا کنید. هر فولیکول، هر جلسه، هر گرافت ( یک گرافت دارای دو الی چهار مو است) و غیره. با استفاده از این فرمول: هزینه کل برابر است با، تعداد گرافت ها ضرب در قیمت هر گرافت، می توانید با یک ارزیابی اولیه، تا حدودی از هزینه های خود با خبر شوید. به این نکته توجه کنید، که هزینه های هر گرافت فرق دارد.

  • 1000 الی 2000 گرافت برای زیش گونه
  • 600 الی 1200 گرافت برای ریش کم پشت
  • 200 الی 350 گرافت برای هر طرف صورت
  • 500 الی 800 گرافت برای هر سبیل

عوامل موثر در قیمت کاشت ریش

همان طور که گفتیم عوامل بسیاری وجود دارند که بر قیمت کاشت ریش تاثیر بسیاری می گذارند، حال در این قسمت قصد داریم به بررسی اصلی ترین این عوامل بپردازیم:

تعداد گرافت های مورد نیاز کاشت ریش

هزینه کاشت ریش بسته، به تعداد گرافت ها یا (همان دسته تارهای مو به همرا پیاز مو) و فولیکول هایی ( فولیکول های مو درواقع کیسه هایی هستند، که همه مرحله های رشد مو در آن اتفاق می افتد) که از محل اهدا کننده جدا سازی و کاشت می شوند فرق دارد. هر چه تعداد گرافت های مورد نیاز بیش تر باشند، هزینه کاشت موی سر یا ریش نیز بیش تر می شود.

انتخاب کردن پزشک و کلینیک

یک عامل مهم و اصلی در تعیین هزینه کاشت ریش که بسیار تاثیر دارد، انتخاب کردن کلینیک زیبایی خوب و پزشک حاذق است. بدون شک بهره بردن از تجهیزات و امکانات جدید نتیجه بهتری را به وجود می آورد، که از این رو هزینه ها نیز ممکن است افزایش یابد.

طرح انتخابی برای ریش

با توجه به کم پشتی ریش ها و طرح ریزش، اندازه محل کاشت متفاوت است. شاید شما بخواهید، در کل محل چانه کاشت ریش را انجام دهید یا تنها بخواهید خط ریش خود را اصلاح کنید. به طور کلی هر چقدر اندازه کاشت ریش شما بیش تر شود، هزینه نیز بیش تر می شود.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی

بعضی زمان ها خوب است، پیش از عمل و پس از آن از بعضی دارو های تقویت کننده مو استفاده شود. هم چنین پس از جراحی کاشت ریش، برای جلوگیری کردن از عفونت، پماد آنتی بیوتیک، و برای درد دارو های مسکن تجویز می شود.

چرا هزینه های کاشت ریش بالا است؟

شاید هزینه های جراحی کاشت ریش گران باشد، اما شما باید پیچیدگی ها و سختی های این جراحی را هم مد نظر قرار دهید. روز به روز روش های کاشت ریش پیشرفته تر می شوند و این می تواند نتایج بسیار خوبی را برای متقاضیان به ارمغان آورد. با این وجود متد های پیشرفته تر، هم چون کاشت واحد فولیکولار FUT و استخراج واحد فولیکول FUE ، تخصص و زمان زیاد تری را می خواهد. در واقع FUT در هر جلسه 5 الی 7 ساعت زمان می برد، و در جراحی FUE می توان گفت جلسه های بیش تر و زمان بیش تری نیاز است.

قیمت کاشت ریش در تهران

همان طور که می دانید، تهران از جمعیت بسیاری برخوردار است، و به همین جهت پزشکان بسیاری در زمینه ارائه خدمات کاشت ریش در این شهر فعالیت می کنند. بنا بر این احتمال این وجود دارد، که میان قیمت ها، رقابت بسیاری باشد. به طور کلی هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران تقریبا بین 5 لی 8 میلیون است. که این قیمت می تواند با توجه به تعیین روش کاشت ابرو، موی سر و ریش مناسب شما و میزان ناحیه کاشت تغییر کند.

نتیجه گیری

شما با کاشت ریش قادر هستید، به راحتی آن را بلند کنید و حتی بتراشید. این جراحی به راحتی و به صورت سرپایی و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد، و دارای دوره نقاهت کوتاهی نیز است. به این نکته توجه کنید که شما برای داشتن ریش تنها یک بار عمل می کنید و کافی است، تنها یک بار برای آن هزینه کنید، و از زیبایی و جذابیت خوبی برای همیشه و تا آخر عمر برخوردار شوید. پس خوب است، که قبل از این که این عمل را انجام دهید، درباره کلینیک کاشت ریش به خوبی تحقیق کنید، و با یک دکتر متخصص درمورد روش کاشت ریشی که مناسب شما است، هم چنین تعداد گرافت های مورد نیاز و طرح کلی کاشت ریش صحبت و مشورت کنید. شما می توانید با انتخاب کلینیک الهام، از کاشت ریش با کیفیت همراه با قیمت معقول و مناسب برخوردار شوید. هم چنین این کلینیک دارای جدید ترین روش کاشت ریش نیز است. و سخن آخر این است، که اگر برای داشتن ریش پر پشت و طبیعی و خوش حالت، اهمیت بسیاری قائل هستید، این جراحی و سرمایه گذاری، بسیار زیاد برای شما ارزشمند بوده، و نتایج بسیار خوب و دلچسبی را برایتان به ارمغان می آورد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *